Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Zobacz również

Gościmy

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik graczy

1018461
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Do ubiegłego tygodnia
W tym miesiącu
Zeszły miesiąc
Wszystkich
199
161
360
1015677
7337
5213
1018461

Twoje IP: 34.236.145.124
Server Time: 2019-03-26 21:27:08

Opis działania aplikacji

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Opis działania aplikacji:

Zleceniodawca.

Formularz umożliwia nowemu zleceniodawcy wprowadzenie swoich danych:


Adres e-mail jest identyfikatorem zleceniodawców oraz zleceniobiorców. Znajomość adresu e-mail oraz wprowadzonego hasła w czasie rejestracji umożliwia dostęp do tych danych, modyfikowanie ich.


Zarejestrowany zleceniodawca może również dodawać do bazy danych projekty określać w nich oczekiwany termin wykonania oraz proponować wynagrodzenie za realizację. Wgląd do specyficznych danych nie jest publiczny i jest dostępny dla zleceniodawcy oraz administratora.Tabelaryczne zestawienie dodanych projektów wraz z ich statusem będzie wyświetlane na stronie głównej


Niezalogowani użytkownicy zewnętrzni mogą również rejestrować się jako zleceniobiorcy. Umożliwi im to staranie się o przydzielenie im zadań na zasadzie giełdy ofert.Wszelkie inne operacje na tablicach bazy dostępne są po zalogowaniu wg hierarchii praw przedzielonych przez administratora.

Domyślne loginy i hasła przedstawia tabela (należy je zmienić samodzielnie). Hasło powinno zawierać co najmniej 7 znaków w tym znaki niealfanumeryczne.

Login:

Hasło:

admin

administrator#

pracownik

pracownik#


Do formularza administratora jest dostęp tylko po zalogowaniu się jako administrator. Można tam dodawać nowych użytkowników, modyfikować i usuwać wszystkie dane.Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież